طرح نمایندگی 1xbet

 

برداشت کمیسیون همکار با استفاده از حساب کاربری
در مورد راه های آسان برای همکاران 1xBet برای برداشت پولی که کسب می کنند، بیاموزید.
اگر کمیسیون شما بیش از 30 دلار است که بدین معنی است که می توانید پول خود را برداشت کنید.
7 گزینه پرداخت برای برداشت وجوه وجود دارد، مانند:
حساب کاربری شما
WebMoney
Qiwi
Yandex.Money
China Union Pay
Neteller
Skrill
این گزینه ها برای همکاران ما در دسترس است، بدون توجه به این که در چه کشوری هستند. همه دارای مزایا و معایبی هستند، اما استفاده از حساب کاربری شما بهترین گزینه است.
نمایندگی 1xbet
مزایای برداشت پول از طریق حساب کاربری شما:
برداشت سریع. پرداخت ها به صورت مستقیم به حساب مشتری صورت می گیرد، بنابراین پول خود را بسیار سریع تر از کسانی که از گزینه های دیگر پرداخت استفاده می کنند، می گیرید. (سایر روش های برداشت می تواند چندین روز کاری طول بکشد.)
قابل دسترس. می توانید پول خود را از حساب کاربری خود با استفاده از هر گزینه ی پرداخت موجودی در کشور خودتان (بیش از 200 تا قابل دسترس با 1xBet) برداشت کنید.
قابل اطمینان. در هنگام استفاده از نرم افزار شخص ثالث، مسائل فنی می تواند رخ دهد، به این معنی که پول نمی تواند منتقل شود. برداشت در حین حل و فصل مشکل ممکن است به تاخیر بیافتد.
بدون محدودیت. هنگام استفاده از سیستم های پرداخت ممکن است نتوانید مبلغ کامل را به دلیل محدودیت های برداشت، برداشت کنید.
آسان برای استفاده. می توانید پول را به حساب خود بریزید و برداشت های بدون کمیسیون در کیف پول الکترونیکی خود و یا کارت های پس از آن، انجام دهید. آن را با استفاده کردن از WebMoney که برای همه تراکنش ها هزینه محاسبه می کند، مقایسه کنید.
چگونه یک حساب کاربری بسازیم
اگر شما از قبل یک حساب کاربری دارید و با 1xBet شرط بندی انجام می دهید، باید یک حساب دوم برای تراکنش های برنامه های وابسته بسازید.
به وب سایت 1xBet بروید و یک حساب کاربری را ثبت کنید.
به تیم پشتیبانی برنامه وابسته ایمیلی بنویسید که شما یک حساب کاربری ساخته اید و می خواهید روش پرداخت موجود به یک روش جدید تغییر دهید.
اکنون می دانید که چگونه می توانید درآمد خود را از برنامه های وابسته به سرعت و به راحتی برداشت کنید. هر ماه صدها نفر از وابسته های 1xBet کمیسیون خود را برداشت می کنند. گرفتن پولتان سریع، آسان و منصفانه است. 

onexbet.net

اشتراک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.